KONST / Litografier / Litografi 7764081
nr 776 4081
Corneille
(1922-2010), Belgien
Litografi, Corneille (1922-2010), signerad-63, motivets mått: 30x21
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 september 2012
kl 19:03:25
10/9 16:27:14
Corneille
Läs mer om Corneille